Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Wizyta Pani Wiceminister Zdrowia Józefy Szczurek-Żelazko

[2018-03-22]
Zapisy do lekarza rodzinnego
[2018-03-21]
Poradnia protetyki stomatologicznej - krótkie terminy
[2018-03-12]
Szczepienia dzieci (z roczników 2013-2016) przeciwko pneumokokom – komunikat do rodziców i opiekunów

[2017-05-02] Wizyta Pani Wiceminister Zdrowia Józefy Szczurek-Żelazko

W związku z wprowadzanymi przez obecny rząd, zmianami w ochronie zdrowia, 24 kwietnia w Gorlicach, Pani Wiceminister Zdrowia Józefa Szczurek-Żelazko, na zaproszenie Pani Poseł Barbary Bartuś, uczestniczyła w spotkaniu otwartym, mającym na celu  przybliżenie wprowadzanych reform w służbie zdrowia. W spotkaniu wzięła także udział Dyrektor Małopolskiego Oddziały Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia Pani Elżbieta Fryźlewicz- Chrapisińska oraz Pan Senator Stanisław Kogut. To spotkanie było okazją do rozmów Pani Wiceminister z przedstawicielami środowisk medycznych, przedstawicielami organizacji pacjenckich i organizacji związkowych oraz samorządowcami.

Źródło:

szczurek-zelazko.pl/spotkanie-w-gorlicach/

W trakcie wizyty w Szpitalu Goście odwiedzili Oddział Geriatrii i Onkologii. Spotkanie było okazją do omówienia ważnych problemów występujących w lecznictwie szpitalnym.