Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Odznaka honorowa Ministra Zdrowia dla Pielęgniarek naszego Szpitala

[2017-12-06]
św. Mikołaj odzwiedził pacjentów Szpitala
[2017-12-04]
Ogłoszenie o zatrudnieniu pielęgniarek
[2017-11-24]
Szpital uczestniczył w Międzynarodowych Targach Medycznych WIHE 2017

[2017-05-10] Odznaka honorowa Ministra Zdrowia dla Pielęgniarek naszego Szpitala

Serdeczne gratulacje dla Pań Pielęgniarek: Ewy Belczyk, Marii Boruch - Łoś, Zofii Durlak, Małgorzaty Mąka, Krystyny Sarneckiej, Krystyny Semli oraz Teresy Stępień, które w dniu 9 maja 2017 r. otrzymały odznaczenie Ministra Zdrowia "Za zasługi dla ochrony zdrowia". Dyrekcja Szpitala

Odznaka honorowa „za zasługi dla ochrony zdrowia” stanowi najwyższe odznaczenie resortowe przyznawane przez Ministra Zdrowia za wybitne osiągnięcia na rzecz systemu opieki zdrowotnej i profesjonalne podejście do pracy na rzecz zdrowia pacjentów.

Odznaczenia państwowe Ministra Zdrowia Konstantego Radziwiłła dla szczególnie zasłużonych pielęgniarek wręczyła Małgorzata Lechowicz, zastępca dyrektora Wydziału Polityki Społecznej Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie. Uroczystość została połączona z konferencją z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej. Spotkanie poprowadziła przewodnicząca Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Nowym Sączu Halina Zarotyńska.

Żródło:

www.nowysacz.pl