Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Informacja o przebiegu remontu Szpitalnego Oddziału Ratunkowego

[2017-10-17]
Konkurs na stanowisko Zastępcy Dyrektora ds. Medycznych
[2017-10-13]
13 października Dzień Ratownictwa Medycznego
[2017-09-27]
Nocna i Świąteczna opieka zdrowotna na terenie Gminy Grybów oraz Gminy Korzenna

[2017-07-20] Informacja o przebiegu remontu Szpitalnego Oddziału Ratunkowego

INFORMACJA O PRZEBIEGU REALIZACJI REMONTU SOR

Zadanie ,, Rozbudowa i przebudowa wraz z doposażeniem Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Szpitala Specjalistycznego im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach z zastosowaniem energooszczędnych rozwiązań technologicznych” realizowane jest w ramach działania 9.1 Infrastruktura ratownictwa medycznego oś priorytetowa IX Wzmocnienie strategicznej infrastruktury ochrony zdrowia Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

W miesiącu czerwcu przekazano do użytkowania łącznik zewnętrzny pomiędzy zmodernizowanym hallem wejściowym Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, a Budynkiem Głównym szpitala.

Budowa dodatkowego korytarza umożliwia komunikację pacjentów i personelu szpitala pomiędzy wiatą karetek, a szpitalem z całkowitym pominięciem SOR.

Zakończenie pierwszego etapu inwestycji związane jest także z przekazaniem do użytkowania wyremontowanej część oddziału, która obejmuje m.in. salę zabiegową, salę resustytacyjno-zabiegową, stanowisko dekontaminacji oraz rejestrację wraz ze stanowiskiem łączności.

Aktualnie trwają prace budowlane w kolejnym z obszarów obejmującym m.in. salę segregacji chorych, salę obserwacji oraz salę wstępnej intensywnej terapii.

Zakończenie robót przewiduje się na miesiąc październik 2017 roku.

Wejście do SOR

Łącznik - przejście łaczące SOR ze Szpitalem oraz przejście dla osób z zewnatrz (widok z zewnątrz)

Łącznik przejście łaczące SOR ze Szpitalem (poczekalnia)

Łacznik - przejście łaczące SOR ze Szpitalem