Home Contact SiteMap Administracja
 
       
  Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Trwa remont SOR. Przepraszamy za utrudnienia
 
Aktualności
[2018-07-01]
Ułatwienia dla osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności
[2018-06-22]
Filmowa informacja o Szpitalu
[2018-06-19]
Studiujesz medycynę - złóż wniosek o stypendium
Newsletter
Jeśli chcesz być na bieżąco informowany:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. H. KLIMONTOWICZA W GORLICAH, jako administratora danych.Księga Gości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. H. KLIMONTOWICZA W GORLICAH, jako administratora danych.

 
Aktualności
A A A
[2017-03-23] Trwa remont SOR. Przepraszamy za utrudnienia

Od listopada 2016 r. trwa przebudowa Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, dzięki której oddział zwiększy swoją powierzchnię oraz dokonane zostaną w jego obrębie zmiany organizacja. Remont został podzielony na trzy etapy, tak by strefy, w których będą trwały prace mogły zostać całkowicie oddzielone. Remont zakończy się w październiku 2017 roku.

W wyniku rozbudowy oddziału jego powierzchnia zwiększy się o ponad sto metrów kwadratowych, zmodernizowana zostanie między innymi poczekalnia. Projekt wydziela siedem obszarów oddziału: segregacji, rejestracji i przyjęć, resuscytacyjno-zabiegowy, wstępnej intensywnej terapii, terapii natychmiastowej, obserwacji, konsultacji oraz zaplecza administracyjno-gospodarczego.

Oprócz modernizacji pomieszczeń projekt obejmuje również zakup sprzętu medycznego. Zainstalowana zostanie także energooszczędna klimatyzacja i wentylacja.

W załączeniu fotorelacja z prowadzonych prac na terenie SOR.

 


 
 
   
 
 
 
     

 

Szpital Specjalistyczny
im. H. Klimontowicza w Gorlicach
ul. Węgierska 21, 38-300 Gorlice
tel. (18) 35-53-200
email: szpital@szpital.gorlice.pl

© 2012 www.szpital.gorlice.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projektowanie stron www - iPolska.com.pl