Home Contact SiteMap Administracja
 
       
  Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Wizyta Pani Wiceminister Zdrowia Józefy Szczurek-Żelazko
 
Aktualności
[2018-07-01]
Ułatwienia dla osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności
[2018-06-22]
Filmowa informacja o Szpitalu
[2018-06-19]
Studiujesz medycynę - złóż wniosek o stypendium
Newsletter
Jeśli chcesz być na bieżąco informowany:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. H. KLIMONTOWICZA W GORLICAH, jako administratora danych.Księga Gości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. H. KLIMONTOWICZA W GORLICAH, jako administratora danych.

 
Aktualności
A A A
[2017-05-02] Wizyta Pani Wiceminister Zdrowia Józefy Szczurek-Żelazko

W związku z wprowadzanymi przez obecny rząd, zmianami w ochronie zdrowia, 24 kwietnia w Gorlicach, Pani Wiceminister Zdrowia Józefa Szczurek-Żelazko, na zaproszenie Pani Poseł Barbary Bartuś, uczestniczyła w spotkaniu otwartym, mającym na celu  przybliżenie wprowadzanych reform w służbie zdrowia. W spotkaniu wzięła także udział Dyrektor Małopolskiego Oddziały Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia Pani Elżbieta Fryźlewicz- Chrapisińska oraz Pan Senator Stanisław Kogut. To spotkanie było okazją do rozmów Pani Wiceminister z przedstawicielami środowisk medycznych, przedstawicielami organizacji pacjenckich i organizacji związkowych oraz samorządowcami.

 Źródło:

szczurek-zelazko.pl/spotkanie-w-gorlicach/

W trakcie wizyty w Szpitalu Goście odwiedzili Oddział Geriatrii i Onkologii. Spotkanie było okazją do omówienia ważnych problemów występujących w lecznictwie szpitalnym.


 
 
   
 
 
 
     

 

Szpital Specjalistyczny
im. H. Klimontowicza w Gorlicach
ul. Węgierska 21, 38-300 Gorlice
tel. (18) 35-53-200
email: szpital@szpital.gorlice.pl

© 2012 www.szpital.gorlice.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projektowanie stron www - iPolska.com.pl