Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Odznaka honorowa Ministra Zdrowia dla Pielęgniarek naszego Szpitala

[2018-08-02]
Rodzicu, zarejestruj swoje dziecko online!
[2018-07-01]
Ułatwienia dla osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności
[2018-06-22]
Filmowa informacja o Szpitalu

[2017-05-10] Odznaka honorowa Ministra Zdrowia dla Pielęgniarek naszego Szpitala

Serdeczne gratulacje dla Pań Pielęgniarek: Ewy Belczyk, Marii Boruch - Łoś, Zofii Durlak, Małgorzaty Mąka, Krystyny Sarneckiej, Krystyny Semli oraz Teresy Stępień, które w dniu 9 maja 2017 r. otrzymały odznaczenie Ministra Zdrowia "Za zasługi dla ochrony zdrowia". Dyrekcja Szpitala

Odznaka honorowa „za zasługi dla ochrony zdrowia” stanowi najwyższe odznaczenie resortowe przyznawane przez Ministra Zdrowia za wybitne osiągnięcia na rzecz systemu opieki zdrowotnej i profesjonalne podejście do pracy na rzecz zdrowia pacjentów.

Odznaczenia państwowe Ministra Zdrowia Konstantego Radziwiłła dla szczególnie zasłużonych pielęgniarek wręczyła Małgorzata Lechowicz, zastępca dyrektora Wydziału Polityki Społecznej Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie. Uroczystość została połączona z konferencją z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej. Spotkanie poprowadziła przewodnicząca Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Nowym Sączu Halina Zarotyńska.

Żródło:

www.nowysacz.pl