Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Szpital uczestniczył w Międzynarodowych Targach Medycznych WIHE 2017

[2018-07-01]
Ułatwienia dla osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności
[2018-06-22]
Filmowa informacja o Szpitalu
[2018-06-19]
Studiujesz medycynę - złóż wniosek o stypendium

[2017-11-24] Szpital uczestniczył w Międzynarodowych Targach Medycznych WIHE 2017

W dniach 19 - 21 października w Warszawie odbyły się Międzynarodowe Targi Medyczne WIHE 2017. Najnowsze produkty i osiągnięcia technologiczne zaprezentowało 90 wystawców z 10 krajów świata. Dużym zainteresowaniem cieszyły się konferencje związane z modernizacją szpitali i nowoczesnymi technikami w anestezjologii i intensywnej terapii oraz związane z tym pozyskiwanie funduszy na ich realizację.

W ramach Targów WIHE odbyła się konferencja pt.: „Nowoczesny Szpital Innowacyjne Rozwiązania na przykładzie Szpitala Specjalistycznego im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach”. Jej organizatorem było Towarzystwo Inżynierii Medycznej w Gorlicach. Otwarcia dokonał Dyrektor Naczelny Szpitala Specjalistycznego w Gorlicach mgr inż. Marian Świerz, wspólnie z Prezesem Towarzystwa Inżynierii Medycznej, będący zarazem Z-cą Dyrektora ds. Logistyki mgr inż. Józef Biernat.

Sprawozdanie z Targów WIHE 2017.11.22