Home Contact SiteMap Administracja
 
       
  Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności św. Mikołaj odzwiedził pacjentów Szpitala
 
Aktualności
[2018-07-01]
Ułatwienia dla osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności
[2018-06-22]
Filmowa informacja o Szpitalu
[2018-06-19]
Studiujesz medycynę - złóż wniosek o stypendium
Newsletter
Jeśli chcesz być na bieżąco informowany:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. H. KLIMONTOWICZA W GORLICAH, jako administratora danych.Księga Gości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. H. KLIMONTOWICZA W GORLICAH, jako administratora danych.

 
Aktualności
A A A
[2017-12-06] św. Mikołaj odzwiedził pacjentów Szpitala

Św. Mikołaj nie zapomniał w tym szczególnym dniu o pacjentach naszego szpitala. Pojawienie się tak znakomitego gościa wywołało radość u dzieci, jak też w sposób szczególny u  dorosłych pacjentów. Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół nr 1 im. I. Łukasiewicza w Gorlicach, pod kierownictwem Pana Marka Grybosia  co rok organizuje taką miłą niespodziane dla najmłodszych pacjentów.

Podziękowania kierujemy również do siostry Gracji ze Zgromadzenia Sióstr Dominikanek z Bobowej która pojawiła się z Mikołajkową wizytą u pacjentów Oddziału Dziecięcego. Siostrze towarzyszyła Dziewczęca Służba Maryjna z Parafii w Bobowej.

 Serdeczne podziękowania kierujemy do Pana Jana Matuły z Brunar, który corocznie odwiedza wszystkich pacjentów naszego Szpitala.

 Dziękujemy za tak miły gest, który pozwolił pacjentom chociaż na chwilę zapomnieć o swoich troskach dnia codziennego związanych z chorobą.


W załączeniu fotorelacja.

 


 
 
   
 
 
 
     

 

Szpital Specjalistyczny
im. H. Klimontowicza w Gorlicach
ul. Węgierska 21, 38-300 Gorlice
tel. (18) 35-53-200
email: szpital@szpital.gorlice.pl

© 2012 www.szpital.gorlice.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projektowanie stron www - iPolska.com.pl