Home Contact SiteMap Administracja
 
       
  Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Komercyjne usługi na rzecz zewnętrznych podmiotów: prywatnych gabinetów lekarskich, gabinetów kosmetycznych i innych jednostek
 
Aktualności
[2018-06-22]
Zaproszenie na wykład poświęcony chorobom jelita grubego
[2018-06-22]
Filmowa informacja o Szpitalu
[2018-06-19]
Studiujesz medycynę - złóż wniosek o stypendium
Newsletter
Jeśli chcesz być na bieżąco informowany:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. H. KLIMONTOWICZA W GORLICAH, jako administratora danych.Księga Gości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. H. KLIMONTOWICZA W GORLICAH, jako administratora danych.

 
Aktualności
A A A
[2018-01-10] Komercyjne usługi na rzecz zewnętrznych podmiotów: prywatnych gabinetów lekarskich, gabinetów kosmetycznych i innych jednostek

 

Centralna Sterylizatornia Szpitala Specjalistycznego im. H. Klimontowicza jest nowoczesną jednostką wyposażoną w wysokiej klasy przelotowe urządzenia do mycia, dezynfekcji i sterylizacji.

Układ przestrzenny pomieszczeń z wydzielonymi trzema strefami: brudną, czystą i sterylną gwarantuje zachowanie ruchu postępowego wykonywanych czynności od punktu przyjęcia aż do wydania materiału sterylnego.

Przeprowadzane procesy podlegają monitorowaniu oraz są testowane chemicznie i biologicznie zgodnie z wymogami. Uzyskane dane są archiwizowane i w każdej chwili dostępne dla potwierdzenia jałowości sterylizowanego materiału.

Zastosowana technologia oraz procedury postępowania odpowiadają wymaganiom norm europejskich. Zatrudniony personel to wykwalifikowani pracownicy o dużym doświadczeniu w wykonywaniu procesów dekontaminacji, posiadający zawód technik sterylizacji medycznej.

 

Centralna Sterylizatornia świadczy usługi na rzecz zewnętrznych podmiotów: prywatnych gabinetów lekarskich, gabinetów kosmetycznych i innych jednostek, na podstawie zawartych umów.

 


Godziny otwarcia:


poniedziałek – piątek

8:00- 17:00
soboty i święta

8:00-12:00

 

Numery telefonów:

18 - 35 53 282 - kierownik

18 - 35 53 370 - Centralna Sterylizatornia

 

 

Pobierz cennik


 
 
   
 
 
 
     

 

Szpital Specjalistyczny
im. H. Klimontowicza w Gorlicach
ul. Węgierska 21, 38-300 Gorlice
tel. (18) 35-53-200
email: szpital@szpital.gorlice.pl

© 2012 www.szpital.gorlice.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projektowanie stron www - iPolska.com.pl