Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Oferta pracy dla lekarzy

[2018-08-02]
Rodzicu, zarejestruj swoje dziecko online!
[2018-07-01]
Ułatwienia dla osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności
[2018-06-22]
Filmowa informacja o Szpitalu

[2018-02-07] Oferta pracy dla lekarzy

Szpital Specjalistyczny im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach zatrudni:

1. lekarzy specjalistów w zakresie chorób wewnętrznych, kardiologii, neonatologii, chirurgii ogólnej, pediatrii do pracy w oddziałach szpitalnych,

2. lekarzy specjalistów w zakresie ginekologii i położnictwa do świadczenia usług w ramach dyżuru medycznego,

3. lekarzy specjalistów w zakresie w zakresie medycyny ratunkowej lub chorób wewnętrznych do pracy w Szpitalnym Oddziale  Ratunkowym

Ponadto szpital w chwili obecnej posiada wolne miejsca specjalizacyjne w następujących specjalnościach: neurologia, medycyna ratunkowa, choroby wewnętrzne, ortopedia, chirurgia ogólna, anestezjologia,okulistyka, neonatologia, ginekologia, geriatria, pediatria, psychiatria, rehabilitacja – istnieje możliwość podjęcia specjalizacji w ramach etatu.

Kontakt:
Z-ca Dyrektora ds. Medycznych tel. 509 923 241