Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Szpital będzie realizował program pilotażowy w centrum zdrowia psychicznego

[2019-12-20]
Szpital realizuje program pilotażowy Dieta Mamy
[2019-05-17]
Szpital realizuje Przesiewowe Badania Kolonoskopowe jelita grubego
[2019-03-11]
Oferta pracy dla lekarzy

[2018-09-10] Szpital będzie realizował program pilotażowy w centrum zdrowia psychicznego

Od 1 października 2018 r. Szpital Specjalistyczny im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach będzie realizował program pilotażowy w centrum zdrowia psychicznego dla pacjentów Powiatu Gorlickiego. Program będzie obejmował Oddział Psychiatrii, Oddział Dzienny Psychiatryczny, Poradnię Zdrowia Psychicznego oraz Zespół Leczenia Środowiskowego.

Ważnym elementem programu będzie utworzenie Punktu Zgłoszeniowo – Koordynacyjnego, którego zadaniem będzie zorganizowanie pomocy pacjentowi w ciągu 72 godz.. Punkt ten będzie  działał w dni robocze, w godz. 8 – 18.