Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Akcja Dzień Otwarty Diagnostyka Jajnika dodatkowe terminy tel 1835 53 390

[2018-11-13]
800 190 590 - Telefoniczna Informacja Pacjenta
[2018-11-02]
Centrum Zdrowia Psychicznego kompleksowa pomoc dla pacjentów i ich bliskich
[2018-10-29]
UWAGA!!! STUDENCI KIERUNKU LEKARSKIEGO

[2018-10-18] Akcja Dzień Otwarty Diagnostyka Jajnika dodatkowe terminy tel 1835 53 390

INFORMACJA PRASOWA

IV ODSŁONA OGÓLNOPOLSKIEJ KAMPANII DIAGNOSTYKA JAJNIKA

–  REWOLUCJE W BRZUCHU? Może to nie to, co myślisz…

DARMOWE USG PRZEZPOCHWOWE – DNI OTWARTE W CAŁEJ POLSCE

16 października 2018r. startuje IV odsłona ogólnopolskiej społecznej kampanii „Diagnostyka Jajnika”. Ambasadorką została polska restauratorka i osobowość telewizyjna, a przede wszystkim kobieta - Magda Gessler.

Nie bez przyczyny postanowiłyśmy zaprosić Panią Magdę, która nierozłącznie kojarzy się z żywieniem. W tym roku chcemy zwrócić uwagę kobiet na objawy raka jajnika, łudząco podobne do problemów gastrycznych. Nie każdy jest świadomy, że objawy takie jak: powracające wzdęcia, nudności i wymioty, mogą być także przejawami choroby ginekologicznej.” – mówi Ida Karpińska.

W tym roku w ramach kampanii organizowane są dni otwarte w szpitalach w całej Polsce. Kobiety mogą wykonać darmowe USG przezpochwowe w placówkach medycznych biorących udział w kampanii.

W Gorlicach bezpłatnie przebadać się można w Szpitalu Specjalistycznym im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach, Poradnia Ginekologiczno - Położnicza   ul. Węgierska 21, 38-300 Gorlice

ZAPISY pod tel. 882-102-244 od pon do pt 8.00-14.00

Terminy akcji: 18.10; 29.10; 15.11; 22.11; 29.11

Jak można wykonać bezpłatne badanie przezpochwowe?

1. Należy wejść na www.diagnostykajajnika.pl i wybrać z listy placówkę medyczną.

2. Następnie należy kliknąć w nią żeby znaleźć numer telefonu.

3. Pod wskazany numer telefonu należy zadzwonić i umówić się na badanie.

4. Po wykonanym badaniu należy odebrać prezentJ

Planowana liczba wykonanych USG: 1300. Każda kobieta, która wykona USG przezpochwowe w ramach kampanii otrzyma upominek. Fundatorem prezentów są: AA Intymna, BANDI Cosmetics, Delia Cosmetics, Prouvé, Sylveco, Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych – marka Bella, Victoria Cymes.