Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

[2019-01-13]
Poradnia Lekarza Rodzinnego w Szpitalu Specjalistycznym im. H. Klimontowicza w Gorlicach
[2019-01-08]
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
[2019-01-07]
Szpital organizował Dzień Otwarty dla maturzystów gorlickich szkół

[2019-01-08] Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Pacjenci Szpitala Specjalistycznego im. H. Klimontowicza korzystają ze sprzętów otrzymanych z Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki Fundacji zostało doposażonych kilka oddziałów naszego Szpitala m.in. Oddział Noworodków i Wcześniaków, Oddział  Dziecięcy, Oddział Geriatrii, Oddział  Okulistyki, Oddział Ortopedii oraz Zakład Opiekuńczo - Leczniczy.

W 2018 r. Szpital otrzymał sprzęt o wartości około 150 tys.zł.

Zakład Opiekuńczo Leczniczy został wyposażony w aparat EKG  oraz kardiomonitor.

Oddział  Noworodków  i Wcześniaków otrzymał  urządzenie  do screeningowego badania słuchu.

Oddział Dziecięcy wzbogacił się w aparat do EKG, 6  pulsoksymetrów,  2  kardiomonitory, 10 łóżek młodzieżowych typu junior oraz szafki przyłóżkowe, 21 łóżeczek dziecięcych wraz z  szafkami przyłóżkowymi, 15 łóżek dla dużych dzieci + szafki przyłóżkowe, 2 łóżeczka niemowlęce, 9 pomp strzykawkowych, Holter ABPM oraz lokalizator naczyń krwionośnych.