Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Oferta pracy dla lekarzy

[2019-10-25]
Szpital realizuje jest program profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV)
[2019-05-17]
Szpital realizuje Przesiewowe Badania Kolonoskopowe jelita grubego
[2019-03-11]
Oferta pracy dla lekarzy

[2019-03-11] Oferta pracy dla lekarzy

Szpital Specjalistyczny im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach zatrudni lekarzy:

1.      specjalista geriatrii – praca w oddziale, poradni i dyżury w oddziale,

2.      specjalista chirurgii ogólnej – praca i dyżury w oddziale

3.      specjalista neurologii – praca i dyżury w oddziale,

4.      specjalista  anestezjologii – praca i dyżury w oddziale,

5.      specjalista pediatrii i neonatologii – praca i dyżury w oddziale,

6.      specjalista psychiatrii – praca i dyżury w oddziale.

Zapewniamy miłą atmosferę w zespołach, wysokiej klasy wyposażenie oddziałów, pełny dostęp do diagnostyki, możliwość umowy o pracę lub umowy kontraktowej

Ponadto szpital w chwili obecnej posiada wolne miejsca specjalizacyjne w następujących specjalnościach: medycyna rodzinna, neurologia, medycyna ratunkowa, choroby wewnętrzne, ortopedia, chirurgia ogólna, anestezjologia, neonatologia, ginekologia i położnictwo, geriatria, pediatria, psychiatria, rehabilitacja – istnieje możliwość podjęcia specjalizacji w ramach etatu.

Kontakt: Dyrekcja Szpitala 18/ 35 53 534