Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Zmiana w wydawaniu dokumentacji medycznej

[2020-03-24]
Zmiana w wydawaniu dokumentacji medycznej
[2020-03-20]
KWARANTANNA co powinniśmy o niej wiedzieć?
[2020-03-17]
Zasady funkcjonowania Szpitala od dnia 17 marca 2020 r.

[2020-03-24] Zmiana w wydawaniu dokumentacji medycznej

Szanowni Państwo,
 W związku z obecnie panującą sytuacją oraz zagrożeniem epidemiologicznym, z dniem 24.03.2020 r. zostaje wstrzymane (do odwołania) bezpośrednie wydawanie kserokopii dokumentacji medycznej.

W razie pilnej konieczności otrzymania dokumentacji medycznej należy złożyć wniosek listownie lub w postaci elektronicznej na adres e-mail szpital@szpital.gorlice.pl  i dokumenty zostaną przekazane Państwu po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu.

Sytuacja jest poważna dlatego bardzo prosimy, aby w tym czasie wnioskować o dokumentacje tylko w PILNYCH i KONIECZNYCH przypadkach.
W razie dodatkowych pytań proszę dzwonić pod numer 18 35 53 263

Formularz wniosku pdf