Home Contact SiteMap Administracja
 
           
  Jesteś tutaj: Strona główna Szpital Projekty Unijne ROPS
 
Aktualności
[2021-02-21]
Informacja dla Pacjentów - terminy zabiegów
[2021-01-22]
W Szpitalu w Gorlicach rejestracja na szczepienie przeciw COVID-19 tel. 18 35 53 260
[2020-11-02]
W Szpitalu istnieje możliwość wykonania testów płatnych w kierunku koronawirusa
Newsletter
Jeśli chcesz być na bieżąco informowany:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. H. KLIMONTOWICZA W GORLICAH, jako administratora danych.



Księga Gości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. H. KLIMONTOWICZA W GORLICAH, jako administratora danych.


captcha image

 
ROPS
A A A

 

Nasza placówka realizuje grant pn. Poprawa bezpieczeństwa pacjentów i pracowników Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 w ramach projektu „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Społeczny. Bezpieczny dom”.

Cele główny grantu: poprawa bezpieczeństwa mieszkańców/pacjentów i pracowników Szpitala Secjalistycznego im. H. Klimontowicza w Gorlicach w związku z zagrożeniem i skutkami COVID-19.

Wartość grantu wynosi 88 000,00 zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego oraz 13 200,00 zł wkładu własnego (jeśli dotyczy).

Okres realizacji grantu: od 28.05.2020 r. do 31.12.2020 r.

W wyniku realizacji grantu W wyniku zakupu środków ochrony indywidualnej oraz sprzętu niezbędnego do przeciwdziałania epidemii COVID-19 Szpital Specjalistyczny w Gorlicach zostanie wyposażony dodatkowo w w/w środki oraz sprzęt, który pozwoli na bardziej efektywną i skuteczną „walkę” z rozprzestrzenianiem się epidemii. Zakupione środki oraz sprzęt pozwolą na zabezpieczenie zarówno personelu Szpitala jak również pacjentów przebywających stale w Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym tutejszego Szpitala. Efektem realizacji Projektu będzie doposażenie stanowisk pracy personelu oraz ich pacjentów w sprzęt oraz środki ochrony indywidualnej niezbędnych do przeciwdziałania epidemii COVID-19.

Projekt „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Społeczny. Bezpieczny dom” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, Oś Priorytetowa 9 Region spójny społecznie, Działanie 9.2 Usługi społeczne i zdrowotne, Poddziałanie 9.2.1 Usługi społeczne i zdrowotne w Regionie.

Realizatorem projektu jest Województwo Małopolskie – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie.

 

 
   
 
 
 
     

 

© 2012 www.szpital.gorlice.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projektowanie stron www - iPolska.com.pl