Jesteś tutaj: Strona główna Dla pacjenta Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych

[2018-11-13]
800 190 590 - Telefoniczna Informacja Pacjenta
[2018-11-02]
Centrum Zdrowia Psychicznego kompleksowa pomoc dla pacjentów i ich bliskich
[2018-10-29]
UWAGA!!! STUDENCI KIERUNKU LEKARSKIEGO

Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych

Windy

Przy wejściu do Szpitala przez Przyszpitalną Przychodnię Specjalistyczną znajduje się winda zewnętrzna. W każdym budynku (budynek główny, stary szpital, budynek oddziału geriatrii) znajdują się windy umożliwiające dotarcie na wybrane piętro.

Toalety

Łazienki i toalety na wszystkich oddziałach są przystosowane do korzystania przez osoby niepełnosprawne.

W Przyszpitalnej Przychodni Specjalistycznej toaleta przystosowana do korzystania przez osoby niepełnosprawne znajduje się na parterze (obok poradni ortopedycznej).

Podjazd dla wózków o łagodnym nachyleniu znajduje się przy budynku, w którym zlokalizowany jest Oddział Geriatrii, Oddział Medycyny Paliatywnej oraz Zakład Opiekuńczo – Leczniczy.

W oddziałach, przy łóżkach pacjentów zainstalowane są systemy przywoływania personelu.